Gimtadienis NASA astronautai

Šiais laikais, sutikus vaiką ir paklausus jo, kuom jis norėtų būti užaugęs, neretas atsakys – aš noriu būti kosmonautu. Tikriausiai, vaikus žavi kosmoso platybės, žvaigždės ir įvairūs kiti dangaus kūnai. Taip pat, yra sukurta labai daug vaikiškų filmukų ar filmų apie NASA ir astronautus.

Gimtadienio vaikui idėja
Vaiko gimtadienis kosmoso tematika.

Ši vaikų gimtadienio idėja gali būti naudinga ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad:

Elon Musk vaikystėje mėgdavo konstruoti raketas, o šiuo metu jis leidžia palydovus į kosmosą, prisideda prie Tesla automobilių kūrybos ir yra HyperLoop (kapsulių), kurios galės judėti iki 1200 km./h, išradėjas.

NASA Astronauto vaikų gimtadienio idėja

Jeigu pritrūko idėjų vaiko gimtadienio šventės tematikai, siūlome NASA/Astronauto gimtadienio temą, kuri gali būti puikus būdas sudominti vaiką arba nustebinti jau susidomėjusį kosmosu. Vaikai gimtadienio metu tikrai bus užimti ir turės puikią nuotaiką, kadangi GoCrazy NASA astronautų programą sudaro:

  1. Aktyvioji Nasa astronautų mankšta. Kosmose yra labai maža trauka, taigi būtent dėl šios priežasties tikriesiems astronautams būtina mankštintis.
  2. Kiekvienas astronautas, norintis keliauti į kosmosą turi turėti raketą. Programa siūlo susikurti ją patiems.
  3. Po raketos sukūrimo, būtinai reikia ją išbandyti. Specialus paleidimo aparatas, užvedimas raktelis ir el.laikmatis užtikrins, kad paleidimo procesas vyks sklandžiai ir greitai.
  4. Ar kada nors susimąstėte, kiek svertumėte Mėnulyje? Kiek aukščiausiai įmanoma pašokti atsispiriant nuo paviršiaus? Į šiuos klausimus atsakymus galės sužinoti ir vaikai, ir jų tėveliai.
  5. Galimybė paleisti raketą į 100m. aukštį ir padovanoti ją jubiliatui.
  6. Vaikų gimtadieniuose svarbu gerai praleisti laiką, tačiau smagu sužinoti ką nors naujo. Tai padės viktorina apie kosmosą ir astronautus, su prizais, be abejo.

Ši programa truks apie 1 val. 45 min., taigi užtektinai laiko sužinoti daug naujų dalykų, sukurti raketą, ją paleisti ir tiesiog gerai praleisti laiką. Taip pat, ši NASA astronautų programa yra tinkama vaikams, kurių amžius yra nuo 6 metų ir net iki 16 metų, kadangi užduotys gali būti parengiamos atsižvelgiant į vaikų amžių.

NASA gimtadienis vaikui
Sukonstruotos raketos paleidimas.

Dažniausiai, tėvams sugalvoti linksmą ir daug užimtumo turintį gimtadienį gali būti gan sunku, taigi džiugu, kuomet yra tokios smagios vaikų gimtadienio programos, palengvinančios šią užduotį. Astronautų vaikų gimtadienį galima surengti tiek viduje, tiek išorėje, taigi metų laikas ar oro sąlygos įtakos kaip ir neturi. Taip pat, yra galimybė sukurti šios tematikos gimtadienio pakvietimus, kurie ne tik atrodys ir skambės originaliai, bet taip pat gali tapti ir puikus prisiminimas apie NASA vaikų gimtadienį.

Puiki vaikų gimtadienio šventė

Taigi, jeigu esate tėvelis, kuriam kartais pritrūksta šaunių sumanymų, kaip paversti vaiko gimtadienį tikra švente ar tiesiog turite atžalą, kuri svajoja tapti astronautu ar astronaute, astronauto gimtadienio programa yra puiki galimybė iš arčiau susipažinti su kosmosu. Tiek jubiliatas, tiek jo svečiai ir tėveliai turės puikų ir smagų laiką, sužinos daug naujų dalykų ir susikurs daug gerų prisiminimų.

Rezervuokite renginį:

+37062739146

Pasiteirauti

Užsklausa sėkmingai išsiųsta
8 + 3 =

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *