Vaiko gimtadienio idėja – Karinis generolo gimtadienis

Šiltuoju metų laiku vaikai didžiąją laiko dalį nori praleisti lauke, todėl siūlome šią išskirtinę vaiko gimtadienio idėją Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose. Kokia ta stebuklinga vaiko gimtadienio idėja klausite Jūs? O gi karinių pajėgų tematikos vaiko gimtadienio šventė!

Karinio gimtadienio vaikui programa:

  • Vaiko gimtadienio idėjaVisi gimtadienio šventės dalyviai paskirstomi į dvi kuopas. Kiekviena kuopa turi sugalvoti įdomų pavadinimą, komandos šūkį bei išrinkti vadą, kuris jiems vadovaus.
  • Renginio dalyviai yra supažindinami su tikrais ginklais, papasakojami įdomūs faktai apie juos. Taip pat vaikams pristatoma karinė ekipiruotė
  • Kiekviena dalyvių komanda gauna iki 1000 šovinių (tikslus jų kiekis priklauso nuo dalyvių skaičiaus), joms paskiriami taikiniai.
  • Turnyras „Taikliausia ranka“, kurio metu bandysime išsiaiškinti taikliausią vaikų gimtadienio šventės dalyvį.
  • Poilsio metu vaikai susipažins su Lietuvos kariuomenės sausu daviniu ir turės galimybę jo paragauti bei išbandyti kaip jis veikia.
  • Idėja vaiko gimtadieniuiVaikų komandos turės atlikti misiją „Surask dingusį krovinį“.
  • Kliūčių ruožas, kurio metu komandos varžysis tarpusavyje dėl greičiausios ir vikriausios komandos titulo.
  • Renginio pabaigoje vaikai „atiduoda pagarbą“ šventės kaltininkui ir kiekvienas dalyvis gauna sertifikatą, jog sudalyvavo tikruose generolų rengimo mokymuose.

Vaikų gimtadienius organizuojame ne vienerius metus ir esame sukaupę šimtus teigiamų klientų atsiliepimų. Mūsų tikslas – smagi gimtadienio šventė Jūsų atžalai, kurią Jis su draugais prisimintų ilgai. Renginys yra visiškai saugus, viso renginio metu su vaikais bus 2 patyrę instruktoriai.

Vaiko gimtadienis skirtas 7-14 metų vaikams (paaugliams gimtadienio šventę galime adaptuoti).

Šią vaiko gimtadienio idėją organizuojame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir kituose miestuose.

Vaiko gimtadienio pakvietimas – kviečiame naudotis nemokamai!Pakvietimas į vaiko gimtadienįGimtadienio vaikui kaina svyruoja nuo €90 iki €177+ priklausomai nuo vaikų skaičiaus, renginio datos ir miesto, kuriame organizuojama šventė. Susisiekite su mumis ir patikslinsime informaciją.

Rezervuokite renginį:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
1 + 7 =

2 thoughts on “Vaiko gimtadienio idėja – Karinis generolo gimtadienis

  1. Sveiki norejau pasiteirauti sunaus gimtadienis 12m vaiku nuo 6metu iki 13m butu 9vaikai ir 3vaikai 4m kokia kaina butu Klaipėdoje ir kur?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *