Kur švęsti vaiko gimtadienį Kaune? Pabėgimo kambariai vaikams

Vaiko gimtadienio šventėAr teko girdėti apie pabėgimo kambarius vaikams ar paaugliams? Tai ne tik puiki ir įtraukianti, bei mažiesiems patinkanti pramoga, bet tuo pačiu ir intelektą bei loginį mąstymą lavinanti patalpa! Pagrindinis tikslas – pasitelkiant komandinį darbą ir naudojant loginį mąstymą, sprendžiant įvairias užduotis ištrūkti iš užrakinto kambario per 60 minučių. Vienu metu viename kambaryje gali dalyvauti iki 6 dalyvių, tačiau mes turime 2 kambarius vienu adresu, kuriuose pramogauti gali iki 12 dalyvių vienu metu. Vaikų gimtadienio šventėms siūlome specialias programas su veidų išdažymais, vaišėmis salytėje ir persirengimu pasirinktais personažais.

Rezervacija ir informacija +37062739146
Kaina Darbo dienomis iki 18:00 – €50/komanda/kambarys*Po 18:00 ir savaitgaliais – €60/komanda/kambarys*
Adresas Laisvės al. 51A, Kaunas
Trukmė Iki 2 val 15 min. (žaidimas+salytė su jūsų vaišėmis )
Dalyvių skaičius 4-6 dalyviai viename kambaryje, 10-12 – dviejuose
Dalyvių amžius Kambariai skirti 9-12 metų vaikams

* Į kainą įskaičiuota žaidimas pabėgimo kambaryje iki 60 minučių, mūsų salytės nuoma vaišėms po pabėgimo, vaikų veidų dažymas, persirengimas pasirinktais personažais. Kaina už vieną kambarį iki 6 dalyvių.

Pabėgimo kambarys vaikams Kaune Mumija

Vaikų pabėgimo kambariai KauneJūs su komanda nusikėlėte į Egiptą. Tačiau ne bet kur, o į garsiojo faraono piramidės vidų. Ten randate kelią užstojančias kliūtis, paliktas užuominas. Jūsų tikslas – atrasti faraono kapą ir auksą, kuris paslėptas jame. Tačiau jūs turite būti greiti – faraono mumijos prakeiksmas piramidės duris užveria amžiams!

Norėdami ištrūkti iš kambario vaikai turės spręsti intelektualias logines užduotis, atrakinti spynas, spręsti galvosūkius ir pritaikyti rastas užuominas. Vaikai perrengiami kambario personažais ir jiems išdažomi veidai.

Vaikų pabėgimo kambarys Kaune – vaiduoklių laivas

Vaiko gimtadienis paaugliams KauneAtsibudę iš baisaus sapno suprantate, jog jūs esate giliai po vandeniu, užrakinti paskendusiame laive, kuriame vis dar vaidenasi senojo kapitono šmėkla. Jūsų tikslas – rasti kapitono paliktas nuorodas, jas teisingai panaudoti ir sveikiems išnešti kailį. Jūs turite paskubėti, nes kapitonas nemėgsta pašalinių žmonių jo valdose!

Pabėgimo kambaryje vaikai ieškos paliktų užuominų, spręs galvosūkius, bandys iššifruoti įvairias koduotes, ieškos paslėptų raktų ir bandys atrakinti įvairias spynas. Pabėgimo kambariai vaikams – intelektuali ir azartiška pramoga puikiai tinkanti vaiko gimtadienio šventei Kaune.

Rezervuokite renginį:

+37062739146

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *