Mergaičių gimtadienis – Fėjų šventė vaikams

Daug metų organizuojame šventes vaikams, tačiau specifinę programą mergaitėms sukūrėme tik prieš kelis metus. Fėjų gimtadienio programa mūsų mažosioms draugėms atmintyje išlieka ilgam, stebuklų šalį ir fėjas jos sapnuoja, o su draugėmis gimtadienio įspūdžius aptarinėja!

Kur švęsti mergaitės gimtadienį

Fėjų gimtadienis – programa, kurią sukūrėme išskirtinai mergaitiškam vaikų kolektyvui. Gimtadienio metu mergaitės pasipuošia pasakų pasaulio atributais, o renginio vedėjos pasirūpina jaukia atmosfera ir neišdildomais įspūdžiais. Visa programa trunka 2 valandas, o gimtadienius organizuojame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose.

Mergaitės gimtadienio šventės programa:

  • Mergaičių veidai išdažomi specialiais veido dažais.
  • Visos renginio dalyvės pasipuoš išskirtiniais fėjų papuošalais.
  • Mergaitės gamins paslaptingą fėjų eliksyrą, kuris išpildo norus.
  • Renginio metu bus gaminamas slaptas amuletas, kurį dalyvės galės pasilikti.
  • Visos draugės išbandys paprastuosius burtus ir bandys suprasti kaip jie veikia.
  • Fėjos – gyvūnėlių draugės, todėl renginio metu mokinsimės jų kalbos.

Gimtadienio šventės vieta: renginį galime organizuoti jūsų namuose ar kitoje pasirinktoje vietoje. Jeigu šie variantai netinka – galime pasiūlyti kavinę, su kuria bendradarbiaujame.

Gimtadienio šventės metu tėveliams visiškai nebūtina būti kartu, jie gali švęsti tėvų ratelyje, o mūsų profesionalios ir ilgametę patirtį su vaikais turinčios renginio vedėjos pasirūpins vaikų užimtumu.

Mergaičių gimtadienis

Vaiko gimtadienio pakvietimai. Užsakius šį renginį visiškai nemokamai paštu atsiųsime 10-15 gimtadienio pakvietimų, kad praneštumėte būsimoms fėjoms apie susitikimą.

Renginio kaina svyruoja nuo datos, vedėjų užimtumo ir miesto, kuriame šventė bus organizuojama. Kaina svyruoja nuo €90 iki €167. Renginio trukmė – 2 valandos.

Rezervuokite renginį:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
4 + 8 =

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *